Sport | - aktuální zprávy

Aktuální sportovní zprávy. Fotbal, hokej a další sporty na jednom místě. Rozhovory a reportáže. - sportovní zprávy.

13 důkazů, proč...fotky sexy atletek celého světa! |

To skokanka do dálky Darja Klišinová (22) je zase nejhezčí ruskou atletkou. A možná i na světě. Podle obecného měřítka všech, kdo atletiku sledují.

Začínal s hokejem, žil s krásnou atletkou. A teď Rosol ...

I když má hokejovou minulost a je nositelem slavného jména, s bývalým reprezentantem Petrem Rosolem a litvínovskou ikonou nemá nic společného.

Obdivuhodný příběh Sarah: Bez nohy běhá maratony -

překonat hned několik světových rekordů, a stát se tak nejlepší atletkou. A takových úspěchů dosáhla přesto, že přišla o nohu! Proto jsem si s ní povídala.

Musíte vidět: Tuhle přenádhernou konkurentku z Paraguaye bude...

roce 2009 ji například server Bleacher Report označil za šestou nejkrásnější atletku desetiletí, aby ji o rok později mohl vyhlásit nejvíce sexy atletkou všech.

Atletika – Sport –

V roce 1983 byla vyhlášena atletkou Evropy i světa, přesto se žádného galavečera nezúčastnila. Světového ocenění se Jarmila Kratochvílová dočká až v neděli.

Porodila děťátko bez nohou a hned ho opustila. Až uvidíte, jak...

. atletkou a gymnastkou. Zatímco většina lidí by pochybovala, že něco takového bude někdy možné, tak náhradní rodiče ji s tímto snem maximálně pomáhali.

Denní tisk – Zprávy -

- Zprávy. Zmatek, útěk, sirény. Takhle viděly teror oči Pařížanů; Falešný islamista vzbudil v Praze pozdvižení: Na "vtipálka" přijela ...

Šťastlivec! Na Twitteru...rande s krásnou atletkou Jonesovou...

Bubbymu Lylesovi se vyplní sen mnoha mužů: na rande si vyrazí s kráskou atletických oválů Lolo Jonesovou. Jednadvacetiletý

Dot Jones – Wikipedie

. ve vzpírání a byla jmenována atletkou roku. Začala s armwrestlingem a v devatenácti letech získala svůj první světový titul a později získala i dalších čtrnáct.

Helena Fibingerová: Diety držím pořád. Záleží mi, jak ...

* Narodila se 13.července 1949. * 22,50: To je hodnota jejího dosud platného světového rekordu. * Sedmkrát v řadě byla zvolena Atletkou roku.

Cyklista Froome přiznal, že letos zmeškal jeden dopingový ...

Vítěz Tour de France z roku 2013 Chris Froome přiznal, že letos zmeškal jeden dopingový test v době, kdy pobýval s manželkou na dovolené v Itálii.

Krásná sedmibojařka se nechala fotit nahá pro sportovní magazín...

Britská sedmibojařka Louise Hazelová dokazuje, že není jen zdatnou atletkou, ale s přehledem by se uživila i jako modelka. Devětadvacetiletá

muniMEDIA

s brněnskou atletkou Lenkou Masnou o atletice, studiu na Masarykově univerzitě i životě v Brně.

alice bendová nude video sexual predators on the internet 16000pornofotek